Mitsubishi Galant Odessa Club

Вернуться   Mitsubishi Galant Odessa Club > Тусовка > Юр.зона

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 26.10.2010, 19:10   #21
Blackthorn
Administrator
 
Аватар для Blackthorn
 
Откуда: Одесса
Имя: Андрей

Сообщений: 5,877
Отправить сообщение для Blackthorn с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Panasonic Посмотреть сообщение
а вообще все нарушают, и ві сегодня пару раз нарушили, так чего ж с повинной не идете в гаи?
гаишник нарушил не меньше меня
Ну после этих слов, твоя позиция ясна. Я всего лишь высказал свое мнение. По поводу "вы сегодня пару раз нарушили"...у нас в клубе экстрасенс завелся ?
Blackthorn вне форума   Вверх
Старый 26.10.2010, 19:17   #22
abez
Модератор
 
Аватар для abez
 
Откуда: UA
Имя: Abez

Сообщений: 11,282
По умолчанию

Panasonic, я высказал СВОЮ позицию, ни кого не обвинял, не защищал и не навязывал свое мнение.
abez вне форума   Вверх
Старый 26.10.2010, 19:29   #23
Panasonic
Постоялец
 
Аватар для Panasonic
 
Откуда: Одесса
Имя: Юра
Телефон: 067-932-06-59

Сообщений: 566
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Blackthorn Посмотреть сообщение
Ну после этих слов, твоя позиция ясна. Я всего лишь высказал свое мнение. По поводу "вы сегодня пару раз нарушили"...у нас в клубе экстрасенс завелся ?
ну тут я предположил )))

как иск, кстати?

топикстартер, жду каментов, чтоб сразу внести изменеия и в суд.
Думаю в порядку КАСУ подавать, а не КПАП
__________________
EA2A 2000year 4g63 black 215 45 R17 067-932-06-59
Panasonic вне форума   Вверх
Старый 26.10.2010, 19:47   #24
abez
Модератор
 
Аватар для abez
 
Откуда: UA
Имя: Abez

Сообщений: 11,282
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Panasonic Посмотреть сообщение
как иск, кстати?
Попрошу без подколок
Я реально не нарушал. Инспектор подлец, решил наказать меня за старое.
Иск писал - суд 7.12.10
abez вне форума   Вверх
Старый 28.10.2010, 08:26   #25
Slawasl
Пользователь
 
Откуда: Одесса, Черемушки
Имя: Вячеслав

Сообщений: 98
По умолчанию

районний суд м. Одеса
адреса:


Позивач :

Відповідач :


Позовна заява
щодо скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення № ______________ від 2010 р. _______________.

Постановою інспектора ДПС ___________________________ по справі про адміністративне правопорушення від ________________ (протокол про адміністративне правопорушення від ___________ серія ___ № ______ додається) мене було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. _________ Кодексу України про адміністративні правопорушення, та було накладене на мене адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі ___________ гривень (постанова в справі про адміністративне правопорушення від _____________ серія _____ № __________ додається).
Вважаю дану постанову такою, що не відповідає нормам КУпАП, положенням Правил дорожнього руху (надалі ПДР), винесеною з грубим порушеннями вимог діючого процесуального та матеріального законодавства, а тому незаконною та необґрунтованою, з наступних підстав:

Відповідно до п. 24 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 23 грудня 2005 року N 14 «Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки дорожнього руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті» встановлено, що зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим статтями 283 і 284 КУпАП. У яких, зокрема, потрібно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.
В постанові, що оскаржується, не зазначено жодного належного доказу, на підставі якого інспектором було прийняте рішення про накладення на мене адміністративного стягнення, навіть в якості такого не наведено протокол про адміністративне порушення, також на підтвердження обставин викладених в протоколі не було залученого свідків.
Єдиним нібито доказом зазначеним в протоколі є «запис скоєння правопорушення» на відеокамеру «Sony handycam zoom super».
Відповідно до ч. 1 ст. 70 КАС України належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування.
Яким чином можна вирішити питання щодо залучення даного доказу до матеріалів справи коли даним записом не встановлюється часу та місця скоєння порушення зафіксованому в даному запису. Постає логічне запитання чи дійсно співпадають обставини викладені в постанові про адміністративне правопорушення, а саме місце його скоєння зі змістом запису наведеного як доказ в постанові про адміністративне правопорушення, чи підтверджує даний запис що порушення відбулося ________________, чи даним записом фіксується інше порушення яке мале місце бути але строк притягнення до адміністративної відповідальності по котрому вже сплинув ?
Отже з огляду на наведене вважаю запис здійсненний на відеокамеру «Sony handycam zoom super» не належним доказом в зв’язку з неможливістю ідентифікації часу та місця скоєння порушення зафіксованого на запису та підтвердження обставин що відображені в протоколі про ніби то скоєння адміністративного правопорушення ________________ (місце та час). А отже даний доказ є неналежним.

Відповідно до ч. 3 ст. 70 КАС України докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи Державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
По-перше згідно п. 18.10 Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС, затвердженої Наказом МВС України № 111 від 27.03.09. встановлено що під час несення служби працівниками підрозділів ДПС ДАІ забороняється використовувати під час несення служби технічні засоби та прилади, які не сертифіковані в Україні та не пройшли повірку або мають свідоцтво про повірку, термін дії якого минув. Жодної інформації щодо наявності сертифікацій даної камери в постанові не зазначено.
По-друге наказом МВС від 01.03.2010 N 33 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 березня 2010 р. за N 262/17557 «Про затвердження Переліку технічних засобів, що використовуються в підрозділах Державтоінспекції МВС для виявлення та фіксування порушень правил дорожнього руху » (даний наказ носить імперативний характер тобто не дає можливих варіантів поведінки) затверджений виключний перелік технічних засобів які мають право використовувати інспектора ДПС для фіксування порушень правил дорожнього руху.
Серед даного переліку відсутні будь які цифрові відеокамери в тому числі «Sony handycam zoom super». А отже з огляду на наведе інспектор ДАІ не мав право використовувати вищевказану камеру з метою фіксування будь якого порушення правил дорожнього руху.
Отже вищевказаний запис отриманий з порушенням нормативно правового акту та не може використовуватися як «доказ».
За необхідне слід зазначити що в супереч ст. 297 КУпАП під час складання протоколу про адміністративне правопорушення інспектором ___________________ мені не були роз’ясненні мої права та обов’язки, що позбавило мене можливості звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою, ознайомитися з матеріалами справи, заявити клопотання щодо перенесення розгляду справи, що є порушенням ст. 268.КУпАП.
Відповідно до ст.. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 7, 276, 287, 288, 289, п. 3 ст. 293 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 2, 6-11, 18, 19, 71 Кодексу адміністративного судочинства України, -

ПРОШУ ШАНОВНИЙ СУД:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Скасувати Постанову ___________________________ по справі про адміністративне правопорушення від _______________________про притягнення мене до відповідальності за ________________________ та накладення на мене адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі _____________грн.

Додатки в копіях
Slawasl вне форума   Вверх
Старый 28.10.2010, 08:33   #26
Slawasl
Пользователь
 
Откуда: Одесса, Черемушки
Имя: Вячеслав

Сообщений: 98
По умолчанию

Ну и в начале нужно написать что таких то правил ПДР не нарушал всё что написано в постанове не совершал !
Не забудь оплатит 3.40 - судебного збора!
Slawasl вне форума   Вверх
Старый 28.10.2010, 09:35   #27
abez
Модератор
 
Аватар для abez
 
Откуда: UA
Имя: Abez

Сообщений: 11,282
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Slawasl Посмотреть сообщение
Не забудь оплатит 3.40 - судебного збора!
А зачем ? Вроде осовобождаются в данном случае, согласно статье какой-то не помню Поищу.
abez вне форума   Вверх
Старый 28.10.2010, 11:14   #28
Panasonic
Постоялец
 
Аватар для Panasonic
 
Откуда: Одесса
Имя: Юра
Телефон: 067-932-06-59

Сообщений: 566
По умолчанию

288 КпАП
Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне
правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
__________________
EA2A 2000year 4g63 black 215 45 R17 067-932-06-59
Panasonic вне форума   Вверх
Старый 28.10.2010, 11:34   #29
abez
Модератор
 
Аватар для abez
 
Откуда: UA
Имя: Abez

Сообщений: 11,282
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Panasonic Посмотреть сообщение
288 КпАП
Особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне
правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
Вот !
abez вне форума   Вверх
Старый 28.10.2010, 12:28   #30
Panasonic
Постоялец
 
Аватар для Panasonic
 
Откуда: Одесса
Имя: Юра
Телефон: 067-932-06-59

Сообщений: 566
По умолчанию

срочній вопрос - писать на обл гаи или гор гаи?
и какой адрем горгаи?
__________________
EA2A 2000year 4g63 black 215 45 R17 067-932-06-59
Panasonic вне форума   Вверх
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 08:23. Часовой пояс GMT.


Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2024